Oferta

Pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „ Gniewko ” położonym w nadmorskiej miejscowości Darłówko, zaledwie 100 metrów od plaży ! – www.gniewko.darlowo.pl

AKTYWNOŚĆ

NORDING WALKING

TRANING NA PLAŻY

PILATES

NORDING WALKING,TRENINGI NA PLAŻY, STRETCHING,FITNESS DANCE, TRENING OBWODOWY, TRENING FUNKCJONALNY,GRY ZESPOŁOWE,ZAJĘCIA NA BASENIE (AQUA AEROBIC), PORANNA GIMNASTYKA NA PLAŻY.

ZABAWA

GRILL

MUZYKA NA ŻYWO

KRĘGLE

WIECZORKI INTEGRACYJNE ( m.in. GRILL,OGNISKO, ZABAWA PRZY MUZYCE NA ŻYWO,KARAOKE,KRĘGLE, REJS STATKIEM PO MORZU i wiele innych…

RELAX

SPACERY

PLAŻA

ZWIEDZANIE

ZABIEGI ODNOWY BIOLOGICZNEJ I REHABILITACYJNE NA TERENIE OŚRODKA INDYWIDUALNIE DOPASOWANE DO KAŻDEGO UCZESTNIKA. SPACERY I STRECHING NA PLAŻY, ZWIEDZANIE UROKLIWYCH MIEJSC DARŁÓWKA.

Termin

1300
  • 22.08 - 28.08.2019
Masz pytania lub wątpliwości ? Zadzwoń ...
791 083 674
726 701 445

Zespół

Firma Fitness Line działa na rynku od 2009 roku. Zajmujemy się organizacją obozów wakacyjnych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie dbamy, aby na naszych obozach profesjonalizm szedł w parze z wysoką atrakcyjnością oferty dla uczestników. Gwarantem takiego połączenia jest doświadczona kadra wychowawców i trenerów, którzy oprócz kwalifikacji i umiejętności wykazują się pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu uczestnicy naszych obozów mogą liczyć na wakacje pełne niezapomnianych wrażeń i fantastycznej aktywnej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Michał Lefek

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener koszykówki

tel: 791 083 674

Izabela Lefek

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

nauczycielka wychowania fizycznego i instruktor fitness (Wah Gwan Dancehall)

tel: 726 701 445

Katarzyna Sochocka

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

trenerka piłki nożnej z licencją UEFA B, nauczycielka wychowania fizycznego

tel: 518 777 346